17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

У Кам’янському прокоментували питання харчування дітей-пільговиків

Тетяна Онищенко: «Всі діти пільгових категорій продовжують безкоштовно харчуватися в закладах дошкільної та загальної середньої освіти».

Директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко прокоментувала поширювану в соціальних мережах інформацію про те, що міська влада позбавила дітей учасників бойових дій прав на безкоштовне харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

«Як директор Департаменту з гуманітарних питань запевняю, що ні міська влада, ні департамент ніколи б не обмежили права дітей пільгових категорій, всі вони продовжують отримувати пільги, як і раніше.

Харчування в закладах освіти міста на сьогодні здійснюється на підставі наказів департаменту від 01.02.2021 №12 аг «Про встановлення у 2021 році розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста» та від 01.02.2021 №11 аг «Про внесення змін до наказу департаменту з гуманітарних питань від 26.08.2020 № 160 аг», у яких зазначено, що право на безкоштовне харчування мають, зокрема, діти учасників бойових дій, в тому числі загиблих (померлих).

Всі діти пільгових категорій продовжують безкоштовно харчуватися в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, як і минулого року», – зазначила Тетяна Онищенко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.