25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському прокоментували ситуацію з викидом на ДМК

Офіційну інформацію з цього приводу опублікувало управління екології та природних ресурсів міської ради.

Як зазначається в повідомленні, 5 липня близько 19 години в конверторному цеху ПАТ «Дніпровський металургйний комбінат» стався наднормативний викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Згідно з наданою ПАТ «ДМК» інформацією, у процесі виплавки конверторної сталі на підприємстві сталась нештатна ситуація, яка спричинила наднормативний викид твердих речовин у вигляді бурого диму через аераційний ліхтар цеху. Фотофіксація позаштатної ситуації підтвердила наявність південного напрямку вітру, при якому факел викиду розвіявся протягом 20 хвилин.

Відповідно до інформації, наданої Лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря міста Кам’янське, того дня о 19 годині на посту спостережень по проспекту Свободи, при західному-південно-західному напрямку вітру, встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій: пил – у 1,8 разу, діоксид азоту – в 2,4 рази, оксид вуглецю – в 1,2 разу, фенол – в 1,6 разу та сірководень – в 1,4 разу. На посту спостережень на майдані Визволителів встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій пилу в 1,2 разу, діоксиду азоту в 1,7 разу, оксиду вуглецю в 1,2 разу, фенолу в 1,6 разу та сірководню у 1,8 разу.

Для аналізу ситуації, яка призвела до наднормативного викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та запобігання їй у подальшому управління екології та природних ресурсів міської ради запланувало низку заходів, зокрема – позачергове засідання комісії з екологічних питань Кам’янського.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.