26°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 38%

Вітер: 18 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському протидіють поширенню коронавірусу

У Кам’янській міській раді провели засідання щодо карантинних заходів із протидії поширенню коронавірусу. Також під час наради перевіряли, як у місті виконуються рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні взяли участь міський голова Андрій Білоусов, його заступники, головні лікарі медичних закладів Кам’янського та керівники усіх ланок життєдіяльності міста.

Наразі в Кам’янському вжито усіх необхідних заходів задля протидії поширенню коронавірусу. У місті призупинено освітній процес, проведення масових заходів та роботу розважальних центрів. Ведеться систематична санітарна обробка громадського транспорту та місць великого скупчення людей із посиленням дезінфекційного режиму.

Задля оперативного реагування на події створено штаб за участю керівників усіх ланок життєдіяльності міста та представників міських лікарень, що буде збиратися двічі на тиждень. За розпорядженням очільника міста для проведення лікувально-профілактичних заходів та забезпечення медикаментами управлінню охорони здоров’я  виділено 10 мільйонів гривень. Наразі лікарні переведені на посилений протиепідемічний режим.

«Просимо усіх пацієнтів із температурою телефонувати в центри первинної медико-санітарної допомоги, і сімейні лікарі виїжджатимуть до них додому», – зазначила начальник управління охорони здоров’я міської ради Наталія Ктітарова.

Медики міста мають чіткий алгоритм дій. Зокрема, у 7-й міській лікарні за необхідності розміщуватимуть пацієнтів з підозрою на коронавірус, головно – з числа тих, хто контактував із ураженими вірусом. У разі підтвердження діагнозу хворих доправлятимуть до лікарні Дніпра.

Останнє редагування Понеділок, 16 березня 2020 16:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.