25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському провели флеш-моб до Всеукраїнського дня бібліотек

Кам’янське долучилося до святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Представники місцевих книгозбірень уперше провели оригінальний флешмоб, де всім пересічним мешканцям – шанувальникам  читання та бібліотек – дарували не тільки чудовий настрій, а й яскраві кульки та інформаційні буклети.

Про захід розповіла директор Централізованої бібліотечної системи міста Лариса Денисюк. Мета акції – привернути увагу мешканців до бібліотеки як унікального інформаційного-освітнього закладу, що надає безмежний доступ до будь-якої інформації, в тому числі мережі Інтернет. Бібліотекарі та волонтери залюбки пройшлися містом з такою ідеєю: візьми кульку, прийди до бібліотеки та скажи «так» читанню.

На навчання до Придніпровського державного металургійного коледжу з П’ятихаток приїхав першокурсник Олександр. Хлопець зізнається: підручників не вистачає, а про існування бібліотеки щойно довідався. Тож відтепер буде активним її користувачем.

Працівники центральної міської бібліотеки імені Тараса Шевченка нагадують усім, що новітня бібліотека – унікальний простір для спілкування: сучасний книжковий фонд, майданчик для обміну ідеями, змістовне дозвілля, "wi-fi" та інші цікавинки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.