25°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському провели молодіжний тренінг із громадської свідомості

Що таке громадська та правова свідомість? Яким чином можна змінити країну та місто на краще? Ці та інші важливі теми обговорили під час тренінгу в молодіжному центрі міста. Координаторами заходу стали представники громадської організації «Солідарна молодь Дніпропетровщини».

Завдяки сприянню цієї громадської організації торік у Кам’янському успішно пройшов проект «Школа дебатів». Цього разу її представники втілили нові погляди у тренінгу «Літня коаліція – час бути відповідальним». Головний меседж – зміни починаються з кожного, і для цього необхідно докласти максимум зусиль.

До заходу долучилася молодь від 14 до 35 років. Учасники тренінгу попрацювали як теоретично, так  і практично – спробували ігри «Намалюй право», «Вибір», «Чесність та відданість».

«Ми маємо підтримку міського голови Андрія Білоусова, його заступника Костянтина Сауся, який курирує молодь і спорт. Ми дуже хочемо, щоб такі тренінги були постійними у нашому місті, і завжди підтримуватимемо ці ініціативи», – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Тренінг покликаний залучити молодь об’єднаних територіальних громад до ухвалення рішень у їхніх селах та містах і надати всі необхідні інструменти для того, щоб молоді люди стали господарями свого життя та в подальшому досягали успіху.

Останнє редагування Понеділок, 19 серпня 2019 16:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.