23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському провели навчання для прийомних батьків

Кам’янський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводить організаційно-просвітницьку роботу серед населення щодо пріоритетів сімейних форм виховання.

Зокрема, центр організував і провів навчання для 32 прийомних батьків та батьків-вихователів за участю представників управління соціальної політики та управління охорони здоров’я міської ради, міського центру зайнятості, благодійних організацій «Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» та «Новий час».

У ході навчання прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу поглибити знання щодо захисту прав дітей у сім’ї, запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми; розглянути практичні прийоми налагодження сімейних взаємостосунків, соціально-психологічні фактори становлення особистості дитини та особливості її розвитку, методи сімейного виховання і відновлення стосунків дитини з біологічними родичами, формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя.

На сьогодні в місті функціонує 20 прийомних сімей та 16 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 134 дитини з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.