10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

У Кам’янському провели семінар-нараду щодо протипожежного стану

9 грудня в залі засідань Кам’янського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся семінар-нарада щодо пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах освіти та культури міста. На нараду були запрошені особи, відповідальні за протипожежний стан на цих об’єктах.

Захід провів головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям міського управління ДСНС. Було обговорено питання організаційних та практичних заходів із дотримання пожежної безпеки під час масових заходів до новорічних і різдвяних свят.

Також було розглянуто приклад резонансного випадку – пожежі, яка сталася 4 грудня у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

«На сьогодні маємо розпорядження Президента України та доручення Прем’єр-міністра щодо перевірки усіх закладів освіти, охорони здоров’я, гуртожитків, закладів інфраструктури тощо, терміном до 10 січня. Просимо вас бути готовими до перевірок», – наголосили співробітники ДСНС.

Під час зустрічі рятувальники акцентували, що відповідальні працівники повинні здійснювати належний контроль за станом протипожежної безпеки. Крім того, інспектори із запобігання надзвичайним ситуаціям порадили практично відпрацювати з працівниками, вчителями, учнями, вихованцями, мешканцями гуртожитків евакуацію за сигналом «Тривога» із застосуванням наявних систем оповіщення. А для більш глибокого вивчення порядку дій – робити раптові тривоги без попередження.

Також присутнім навели аналітичну довідку по пожежах у навчальних закладах міста, які сталися протягом 2019 року. Станом на 1 грудня виникло три такі пожежі, сума матеріальних збитків становить понад 400 тис. грн. Загиблих і травмованих внаслідок пожеж не було.

Учасники заходу отримали пам’ятки з питань пожежної безпеки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.