17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському провели відеоконференцію щодо реконструкції шкіл, дитсадків і лікарень

За ініціативою міського голови Андрія Білоусова з 2015 року Кам’янське бере участь у Програмі розвитку муніципальної інфраструктури України, яка фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). У рамках Програми місто реалізує субпроект із реконструкції (термомодернізації) будівель бюджетної сфери: школи, дитячі садки, дитячо-юнацькі спортивні школи, лікарні.

У січні 2019 року місто  отримало грант від фінсько-українського трастового фонду на розробку інвестиційного техніко-економічного обґрунтування (ТЕО). Роботи виконує компанія «Nomine Consult UAB» у співпраці з консультантами ЄІБ.

29 квітня перший заступник міського голови Олександр Чернишов, керівники департаментів фінансів та економічного розвитку провели відеоконференцію, у ході якої обговорили з міжнародними експертами процес підготовки необхідної документації, а також визначили подальші кроки з реалізації субпроекту.

«Наші зарубіжні партнери розробляють ТЕО, дають фінансові оцінки бюджету та стану кожного закладу. На сьогодні після детального моделювання та за рекомендацією ЄІБ було визначено 17 об’єктів, які найбільше потребують реконструкції », – сказав Олександр Чернишов.

Наступним етапом стане розробка безпосередньо проектів з модернізації будівель.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.