12°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 80%

Вітер: 18 km/h

USD 26.88   EUR 30.18
Новини 24

У Кам’янському пройдуть Дні сталої енергії

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Білоусова, з 5 по 12 жовтня у Кам’янському пройдуть Дні сталої енергії. 1 жовтня під керівництвом першого заступника міського голови Олександра Чернишова відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки заходу.

«Дні сталої енергії» проходять у межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої місто долучилося в 2015 році. Ця добровільна ініціатива об’єднує більше 7,2 тисяч міст Європи та України задля спільної боротьби з глобальним потеплінням шляхом підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочення викидів вуглекислого газу.

Метою «Днів сталої енергії» є привернення уваги міської громади до питань охорони довікілля, збереження енергоресурсів та популяризації знань із енергоощадності.

Зокрема, 5 жовтня у будівлі міської ради відбудеться урочисте відкриття заходу. Очікується, що в церемонії візьме участь Оксана Кисіль – національний  експерт «Угода Мерів – Схід» в Україні.

6 жовтня з 11-ї до 17-ї години на майдані Петра Калнишевського та у Центральному парку культури та відпочинку відбудуться розважально-просвітницькі заходи: флеш-моб «Заощаджуй енергію», BMX-змагання «Енергія руху» (екстремальне велокатання), майстер-класи з аквагриму, конкурс дитячих малюнків на асфальті «Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо, люди!», соціальна енерговікторина.

На майдані Петра Калнишевського, починаючи з 11-ї години, діятиме експозиція енергозберігаючої продукції й технологій товаровиробників, суб’єктів оптової та роздрібної торгівлі.

Банківські установи надаватимуть консультації з питань кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів.

Кам’янський державний енергетичний технікум та громадська організація «Голос Природи» проведуть інформаційну виставку з питань збереження енергоресурсів та охорони довкілля.

Відбудеться ярмарок виробів ручної роботи та авторських подарунків «Майстерність» (зона «Хендмейд»), працюватиме виносна торгівля продовольчими товарами бакалійної групи, повітряними кульками. Також у центрі міста заплановано провести екоквест «Збережи енергію».

Учасники заходів отримають інформаційні матеріали з питань підвищення енергоефективності, а переможців вікторин та змагань нагородять енергозберігаючою продукцією.

Із 8 жовтня у школах міста розпочнеться тиждень «Енергоефективність» – тематичні цикли уроків, інформаційні години з ощадливого використання енергоресурсів, вікторини, екоквести, тематичні виставки. У вищих навчальних закладах міста – Дніпровському державному технічному університеті та Кам’янському державному енергетичному технікумі – відбудуться «Дні відкритих дверей», пройдуть тематичні лекції й конкурси з питань енергозбереження та охорони довкілля.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.