9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському пройшла вулична акція «Стоп насильству!»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» третій рік поспіль департамент соціальної політики міської ради організовує та проводить вуличну акцію під гаслом «Стоп насильству!». Про це повідомили в міськраді.

Акція спрямована на привернення уваги громадськості до проблеми домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення міста та формування свідомості кам’янчан щодо нетерпимого ставлення до насильства над людиною.

Атрибутами акції є стрічка та повітряна кулька помаранчевого кольору, що символізує світле майбутнє, вільне від насильства.

Захід провели спільно з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок домашнього насильства та/або за ознаками статі, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, філіями Державної установи «Центри пробації» та Національною поліцією.

Спеціалісти інформували перехожих про небезпеку різних форм домашнього насильства та про установи, які надають допомогу постраждалим від цього злочину, наводили статистику жертв домашнього насильства по місту та в Україні, розповідали про те, що кривдник нестиме не тільки адміністративну чи цивільно-правову відповідальність, а й кримінальну. Під час заходу поширювалися тематичні матеріали.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.