-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 16 km/h

USD 28.69   EUR 34.64
Новини 24

У Кам’янському пройшло засідання виконкому

22 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

На початку засідання члени виконкому узяли до відома доповіді про підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за І півріччя 2018 року і про підсумки соціально-економічного розвитку міста за цей період.

Також на засіданні були ухвалені рішення щодо визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за квітень-червень поточного року; про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради; про нагородження міськими відзнаками; про підготовку і проведення приписки громадян 2002 року народження до призовної дільниці Кам’янського об’єднаного міського військового комісаріату.

Ухвалено блок питань, підготовлений департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради. Зокрема, визначені інвестори для будівництва автономних котелень та надання послуг щодо опалення побутової та соціально-культурної сфери міста, а також затверджена дислокація цих котелень.

Члени виконкому підтримали  внесення змін до Програм соціального захисту населення і Комплексної програми підтримки демобілізованих учасників АТО; рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності; про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста у 2018-2019 навчальному році і затвердження мережі закладів освіти міста на 2018-2019 навчальний рік.

На засіданні ухвалено низку питань, підготовлених департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, відділом реклами та адміністраціями районів міста.

На розгляд виконавчого комітету були винесені й додаткові питання. Зокрема,  з метою недопущення порушень чинного законодавства під час будівництва, реконструкції та користування земельними ділянками в межах міста було вирішено утворити комісію з питань перевірки містобудівної та земельної документації. Також члени виконкому погодили статут Кам’янської муніципальної гвардії та затвердили Порядок виготовлення і видачі посвідчень та нарукавних пов’язок членам громадських формувань міста.

Крім цього, на засіданні ухвалено рішення про рекламні  засоби на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні зовнішнього освітлення. Зокрема, встановлено, що  дозволи на розміщення такої реклами припиняють свою дію з моменту набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу». Виконком також затвердив перелік рекламних засобів, які підлягають демонтажу.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 22 серпня 2018 13:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.