22°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 83%

Вітер: 15 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському пройшло засідання виконкому міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради відбулося 26 червня. Цього разу на розгляд виконкому було внесено 8 блоків питань. Засідання очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

Перед розглядом питань пройшло урочисте нагородження. За професіоналізм та вагомий особистий внесок у культурно-просвітницьку діяльність були відзначені працівники мистецьких та навчальних закладів Кам’янського.

Далі перейшли до питань черги денної. Усі вони були розглянуті та опрацьовані попередньо, тож на засіданні одностайно ухвалені членами виконкому.

Було взято до відома інформаційну доповідь про екологічний стан міста Кам’янське та хід виконання Екологічної програми міста Кам’янського на 2016–2020 роки. Внесено зміни до фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності на 2020 рік.

Виконком затвердив норми надання послуг із вивезення побутових відходів у місті, надав дозволи на розміщення зовнішньої реклами та ухвалив рішення про демонтаж рекламних засобів. Зокрема, найближчим часом у місті буде демонтовано понад 10 самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Рішеннями виконавчого комітету ряд жилих приміщень переведено у нежилі. Комунальне підприємство «Міський спецкомбінат» визначено балансоутримувачем кладовищ – тепер воно має забезпечувати збереження й експлуатацію в належному стані цих об’єктів.

На засіданні було затверджено акт прийняття-передачі реконструйованих майстерень СЗШ №37 під дошкільне відділення на вулиці Щербицького.

Також виконавчий комітет вніс на розгляд сесії низку проєктів рішень міської ради.

Останнє редагування П'ятниця, 26 червня 2020 16:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.