Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

У Кам’янському пройшов танцювальний конкурс серед молоді «Dance Winter fairy tale»

17 грудня у Кам’янському на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки вперше пройшов танцювальний конкурс «Dance Winter fairy tale». У заході взяли участь студенти 8-ми вищих навчальних закладів міста вищої освіти та одного – професійно-технічної освіти. Організатором виступило управління молоді та спорту міської ради спільно з Молодіжною радою міста.

Першим команди-учасники привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Дуже важливо, що ідея проведення цього конкурсу належить саме нашій молоді. Ми намагаємося проводити в місті достатню кількість спортивних і культурно-масових заходів, підтримуємо ваші ініціативи і відкриті до нових пропозицій. Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в організації цікавого вам заходу. Принагідно хочу також поздоровити вас із прийдешніми новорічними святами. Бажаю здоров’я, щастя і успіхів на вашому шляху!» – сказав міський голова.

У межах заходу Андрій Білоусов провів церемонію нагородження, вручивши Почесні грамоти керівникам навчальних закладів, а також очолив компетентне журі.

Учасники танцювального марафону змагалися в двох номінаціях: «колективний танцювальний номер» і «соло-виступ». Усі номери були яскравими і запальними. Учасники старалися і викладалися в кожному номері.

Перемогу за колективний номер здобула команда Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Перше місце за сольний номер дісталося студентці коледжу фізичного виховання Ганні Степаненко.

Завершилося свято конкурсно-розважальною програмою і дискотекою.

Останнє редагування Середа, 18 грудня 2019 10:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.