-1°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 79%

Вітер: 11 km/h

USD 24.66   EUR 26.77
Новини 24

У Кам’янському реалізують освітній проект «Школа волонтерства»

11–12 травня громадська організація «Ukrainian Volunteer Service», яка розвиває волонтерський рух в Україні, проведе у Кам’янському інформаційну кампанію «Школа волонтерства».

Організатором заходу виступив Кам’янський Центр молодіжних ініціатив за сприяння міського голови Андрія Білоусова.

За допомогою освітніх проектів та інформаційних кампаній «Ukrainian Volunteer Service» популяризує волонтерство, аби довести, що воно варте уваги кожного громадянина, згуртовує людей навколо соціальних проблем міста та пропонує доступні інструменти для їх вирішення.

«Школа волонтерства» – національна навчальна програма для тих, хто прагне знайти свій шлях у безкорисливій справі та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.

Уже наступними вихідними всі охочі матимуть змогу долучитися до команди однодумців, розвінчати власні стереотипи про волонтерство і найголовніше – спробувати «поволонтерити» з місцевими організаціями.

Якщо ви бажаєте стати частиною великої волонтерської сім’ї  нашого міста, то скоріш реєструйтесь та станьте активним учасником заходу, який відбудеться 11–12 травня в молодіжному Центрі на базі кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка. Реєстрацію відкрито до 7 травня включно.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.