3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

У Кам’янському реконструюють колегіум №16

Проєкти з реконструкції двох закладів освіти Кам’янського були обрані для участі в надзвичайній кредитній програмі відновлення України. Коштом Європейського Інвестиційного Банку при співфінансуванні місцевого бюджету масштабні ремонтні роботи вже ведуться у будівлі для початкових класів в 11-й гімназії. Днями стартувала реконструкція і у колегіумі №16.

Наразі на об’єкті вже розпочали відновлення фасаду, до заміни готують вікна та двері закладу. Загалом у рамках проєкту реконструкції колегіуму планується виконати великий обсяг робіт.

Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, у закладі передбачено заміну всіх вікон, утеплення фасаду, ремонт і утеплення покрівлі, заміну комунікацій, ремонт кабінетів і всіх внутрішніх приміщень з облаштуванням підлог, стін, стелі і освітленням, яке відповідає нормативам. У старому корпусі знесуть і перебудують крило, де розмістяться їдальня і актова зала.

Також у проєкт входить повний благоустрій прилеглої території з посиленням і гідроізоляцією вимощення, а також будівництво чотирьох спортивних майданчиків, один з яких буде універсальним баскетбольно-волейбольним полем. Окрім іншого, реконструкцією передбачено збільшення кількості навчальних кабінетів.

Школа була заснована у 1935 році, за весь цей час капітального ремонту тут не робилося жодного разу. Реконструкція буде проводитися таким чином, щоб не заважати навчальному процесу. Весь комплекс планується завершити до 1 вересня 2021 року.

Зазначимо, що проєкти реконструкції кам’янських навчальних закладів були обрані з понад 200 поданих пропозицій зі всієї Дніпропетровської області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.