5°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 10 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У Кам’янському реконструюють спорткомплекс «Прометей»

У Кам’янському в розпалі реконструкція спорткомплексу «Прометей». Наразі роботи ведуться на тенісних кортах – критому та відкритих. За словами підрядників, покриття на них буде, як на найсучасніших тенісних аренах світового рівня. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Будівництво нових спортивних об’єктів та реконструкція вже існуючих – таке завдання Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині оновлюємо більше 20-ти спорткомплексів, стадіонів, спортивних майданчиків, міні-футбольних полів. Сучасні умови – для виховання здорової української нації», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

З весни в Кам’янському триває осучаснення місцевого спорткомплексу «Прометей». У першу чергу взялися за аварійний Палац тенісу.

«Палац використовувався не тільки для ігри в теніс, а й для інших видів спорту з 1973 року. За цей час тут не було жодного капремонту. Будівля перебувала в аварійному стані: руйнувалися несучі конструкції, стіни пішли тріщинами, у фундаменті утворилися порожнини. Тому будову конче треба було рятувати. Дякуємо області, що виділила кошти на реконструкцію», – розповів директор СК «Прометей» Вадим Логвін.

У першу чергу будівельники зупинили руйнування будівлі й посилили конструкції. Також замінили вікна на енергозберігаючі, провели систему вентиляції. Наразі міняють стелю, опалення й електропроводку, утеплюють фасад. У плані – ремонт душових і роздягалень, встановлення трибун на півтисячі місць, монтаж обладнання для прямих трансляцій.  

У трьох залах критого тенісного корту укладуть сучасне покриття американського виробництва. Воно буде 11-шаровим – таким, як на найсучасніших світових тенісних аренах. Матеріал уже в дорозі, монтуватимуть його представники іноземної фірми.

У проекті реконструкції – і вісім літніх кортів. Два з них також матимуть професійне покриття – хардове, яке обіцяє не пошкоджуватися в процесі активних ігор. Інші шість – залишаться ґрунтовими: їх приведуть до ладу.

СК «Прометей» займає площу 12 гектарів. Крім кортів, у його складі – два великих футбольних поля, легкоатлетичний манеж. У спорткомплексі діють секції баскетболу, черлідингу, художньої гімнастики, тенісу, футболу, легкої атлетики, греко-римської боротьби. Займаються більше 600 дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.