19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 10 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

У Кам’янському ремонтують деформаційні шви мостового переходу

У Кам’янському триває капітальний ремонт деформаційних швів на мостовому переході через річку Дніпро. Три з них, розташовані на ділянці перед та над судноплавним руслом, уже повністю замінено. Наразі шви лагодять на протилежному боці мосту в напрямку з лівого на правий берег.

Під час капремонту фахівці повністю демонтують зношені конструкції та укладають нові, виробництва німецької  фірми «Maurer». Вони  забезпечують абсолютну водонепроникність, стійкі до механічних і температурних впливів.

У 2018-му так замінили чотири шви, цього року роботу продовжили – вже відремонтували найбільш аварійні, на першій транспортній розв'язці в напрямку з правого на лівий берег. Черга – за наступними трьома.

«Усі роботи будуть виконані до нового року, і в наступному році ми закінчимо чотири останніх аварійних шви, аби при руху в обох напрямках усі шви були в належному стані. Роботи проводяться за німецькою технологією, термін гарантії становить десять років», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Нагадаємо, мостовий перехід через річку Дніпро експлуатується з 1996 року. До цього часу деформаційні температурні шви в такій кількості не ремонтувалися жодного разу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.