1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському ремонтують покрівлі та відновлюють ліфти

Як проводять капітальні ремонти покрівель та монтують нові ліфтові кабіни, перевірив під час робочого об’їзду очільник Кам’янського Андрій Білоусов. Разом із головами профільних підрозділів та підрядниками побували і на дахах будинків, і у ліфтових на технічних поверхах. Перевіряли якість ремонтів, а головне – дізнавалися відгуки мешканців.

Дах будинку по проспекту Шевченка, 33 жодного разу капітально не ремонтувався, бідкаються жителі. Десятки років із протіканням покрівлі абияк боролися власними силами. На ремонт навіть не сподівалися, тому реакція мешканок зрозуміла. Вони щиро дякують та кажуть, що це перша влада, яка дійсно опікується проблемами людей.

Ремонти дахів цього року будуть проводитись максимально інтенсивно. Уже зараз покрівлі замінюють по всьому місту. Подекуди їх міняють повністю, а також встановлюють нові водостічні труби. Усі ремонти тримає на контролі міський голова Андрій Білоусов.

«На сьогодні в місті 102 будинки потребують капітального ремонту покрівлі. Цього року ми відремонтуємо 60 дахів, тобто більше половини, а в наступному році продовжимо ці роботи, поки остаточно не вирішимо проблему. За останні три роки ми повністю вирішили проблему непрацюючих ліфтів. У нас було понад 100 ліфтів, які не працювали по 20 років і більше. Залишилося тільки 8, які ми вже в цьому році включимо в роботу. Таким чином, в найближчий місяць у нас не буде жодного будинку чи під’їзду, де був би хоч один недіючий ліфт, і нашим основним завданням буде забезпечувати їх збереження та безаварійну роботу», – сказав міський голова.

Він також додав, що на цей рік заплановано капітальний ремонт 20-ти ліфтів. До їх числа входять 8 непрацюючих ліфтів і 12 діючих, які перебувають у поганому технічному стані.

Останнє редагування П'ятниця, 05 квітня 2019 15:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.