1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському «роздувають» проблему в сфері ЖКГ

Жителі Кам’янського готуються виходити на протестні акції. Всьому виною стала нібито ситуація в сфері ЖКГ.

Відразу після звільнення директора КП «УКОЖФ» Тетяни Щебетової, яка працювала на братів Дубинських, міська сфера ЖКГ активно критикується в підконтрольних Дубинським ЗМІ. На порожньому місці проблеми «роздувають» до неймовірних масштабів, роблячи з поточної аварійної ситуації привід організувати акцію протесту.

Насправді ж, поодинокі аварії в житловому фонді виникають з тієї причини, що фірми Дубинського, які працювали в підряді у Щебетової, без попередження в опалювальний період зупинили роботу аварійної служби. Виходячи з даних Єдиної диспетчерської служби, на сьогоднішній день в місті фіксуються поодинокі аварійні ситуації, які оперативно усувають бригади новоствореної аварійної служби. Відновлюється робота ліфтів, а всі раніше блоковані комунальні служби вже працюють в звичайному режимі. Тому ні про який колапс в сфері ЖКГ не йдеться.

Також є інформація, що всі ці акції протесту організовані Дубинським і їхнім другом Олександром Плахотником, які навмисно створюють галас, щоб дестабілізувати ситуацію і повернути під свій контроль сферу ЖКГ міста, щоб і далі грабувати місто.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.