13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 65%

Вітер: 24 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

У Кам’янському розпочалася вакцинація від коронавірусу

5 березня в Кам’янському вакцинували перших медичних працівників госпітальної бази лікарні №7, яка є опорною у боротьбі з коронавірусом. Протягом дня спеціальна бригада зробила щеплення 70 людям.

Серед перших вакцинованих – лікар-анестезіолог Анна Закутайло. Зізнається: медики дуже чекали на вакцинацію, адже від щеплення на апарат ШВЛ не потрапиш, від коронавірусу ж цілком реально там опинитися.

«Торік 13 квітня до реанімації надійшов перший пацієнт із коронавірусом. Спочатку нам було дуже страшно, адже ми не знали, з чим зіткнулися. Минув майже рік, ми працюємо в цьому режимі. Відтоді наш персонал не лише зберігся, але й поповнився новими людьми. Колектив докладає всіх зусиль для підтримки хворих», – каже лікарка.

Як розповів генеральний директор 7-ї міської лікарні Володимир Дяченко, заклад є першою лікарнею в місті, яка вакцинується. Оскільки вакцини в Україні поки небагато, то першими йдуть бази, які лікують ковідних хворих.

«Сьогодні бригада із міста Дніпра прибула вакцинувати працівників лікарні. 70 співробітників – це в першу чергу ті, хто «на передовій»: реанімація, інфекційне відділення, терапія, що приймає хворих. Лікарі, медсестри, санітарки, які щодня стикаються з ковідом», – зазначив Володимир Дяченко.

Не боятися вакцини та відповідально сприймати це як засіб безпеки закликає усіх і начальник управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради Віталій Мандзюк. Він повідомив, що на другому етапі будуть щеплені працівники інших лікувальних закладів, які нададуть згоду, люди старші за 80 років, та соціальні працівники.

«Вакцинуватися дуже важливо, адже щеплення сприяють розвитку колективного імунітету. Це дозволить нам подолати коронавірус», – сказав начальник управління та зауважив, що наразі недуга не відступає: останнім часом у лікарні спостерігається певне збільшення числа хворих. Віталій Мандзюк наголосив: усі охочі зможуть зробити щеплення у той час, коли це буде передбачено етапами вакцинації.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 05 березня 2021 15:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.