15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 75%

Вітер: 14 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

У Кам’янському розпочали реконструкцію будівлі 11-ї гімназії

У Кам’янському почали реалізацію проєкту з реконструкції окремо розташованої будівлі гімназії №11 на вулиці 9 Травня, 18. В оновлене приміщення колишньої МАУП, яке зараз пустує, переведуть усі початкові класи гімназії.

17 червня об’єкт із перевіркою відвідав міський голова Андрій Білоусов.

«Цього року ми отримуємо кошти з державного бюджету на повну реконструкцію двох об’єктів. Зараз ми розпочали реконструкцію окремої будівлі гімназії №11. Тут буде виконано благоустрій, утеплено фасад, замінено всі вікна, проведено капітальний ремонт даху та всіх внутрішніх приміщень, закуплено нове обладнання і меблі. Трохи пізніше ми почнемо такі ж роботи в колегіумі № 16. Пуск цих двох об’єктів – травень 2021 року. Також ми продовжуємо працювати над залученням коштів Європейського Інвестиційного Банку. До кінця року буде розроблятися проєктно-кошторисна документація на повне утеплення ще 17-ти бюджетних закладів, куди входять школи, садочки і наші міські лікарні. По них роботи почнуться вже в наступному році», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова наголосив, що обидва проєкти реалізуються коштом державного бюджету в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

«Проєктна місткість основної будівлі гімназії розрахована на 400 учнів. На даний момент у нас навчається 686 учнів. Нам тісно, ​​і ми не маємо змоги набирати всіх охочих та формуємо лише 2 перших класи. Завдяки додатковій будівлі ми зможемо розширитися, перевести сюди всю початкову школу і розвантажити основну будівлю», – сказала директор гімназії №11 Наталія Рева.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.