10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

У Кам’янському розпочалися «Дні сталої енергії»

З 11 по 14 вересня у Кам’янському проводяться традиційні «Дні сталої енергії». Низка тематичних заходів має на меті привернення уваги міської громади до питань охорони довкілля, збереження енергоресурсів та популяризації знань щодо енергоощадності.

Урочисте відкриття загальноміських Днів сталої енергії відбулось 11 вересня в приміщенні міськради. Представники виконавчих органів на чолі з заступником міського голови Тетяною Завгородньою детально обговорили план заходів, які будуть проводитись у місті.

У рамках Днів сталої енергії відбудуться просвітницькі заходи «Енергоефективність та енергозбереження» в школах міста, а також вікторини, еко-квести та тематичні виставки.

Цікаві, а головне – пізнавальні заходи будуть проводитись у всіх районах міста. Долучитися можуть усі охочі. Учасники отримають корисні подарунки.

Зокрема, 14 вересня о 10.00 перед кіноконцертним залом «Мир» відбудеться конкурс дитячих малюнків на асфальті «Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо, люди!». У Центральному парку культури та відпочинку о 15.00 пройде соціальна енерговікторина, а на майдані Петра Калнишевського у цей же час відкриється інформаційно-виставкова експозиція енергозберігаючої продукції.

Останнє редагування Четвер, 12 вересня 2019 10:49

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.