5°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 85%

Вітер: 11 km/h

USD 24.42   EUR 26.93
Новини 24

У Кам’янському розпочалися навчання з евакуації мешканців

16 жовтня на Дніпропетровщині стартували масштабні навчання з евакуації людей. Протягом трьох днів рятувальники області відпрацьовуватимуть дії на випадок різних надзвичайних ситуацій. Моделювали проведення евакуації жителів і в Кам’янському. За легендою, місцеві мешканці потрапили в зону затоплення через прорив дамби Кременчуцької ГЕС.

Для оперативного реагування на надзвичайну ситуацію у Кам’янській міськраді відбулось засідання комісії з евакуації. За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Євгена Андрєєва, прогнозована зона затоплення міста при руйнуванні Кременчуцької ГЕС включає райони річпорту, вулиці Колеусівської та селища Карнаухівка. Загалом евакуювати доведеться 1520 осіб. Крім цього, у зоні підтоплення опиняються два потужних промислових підприємства – ДМК та коксохімічний завод.

Комісія відпрацювала алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації. Були організовані пункти евакуації, куди, за легендою, привозять постраждалих і звідки їх оперативно доправляють до безпечних місць.

Також під час навчань рятувальники відпрацюють інші ситуації: аварії на Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції в Павлограді. Навчання триватимуть до 19 жовтня.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.