15°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

У Кам’янському розпочалися тренування «Клубу плавання»

У культурно-спортивному центрі «Дніпровець» стартували тренування «Клубу плавання чемпіона світу Дмитра Краєвського». Кращі плавці міста, кандидати в майстри спорту наразі покращують тут свою майстерність. Найталановитіші та працелюбні юні плавці візьмуть участь у міжнародних змаганнях.

Плавання – один з найефективніших способів зміцнити дихальні м’язи, кровоносну та серцево-судинну системи. Цей вид спорту – один з найбільш затребуваних та популярних у місті.

«Федерація плавання Кам’янського об’єднує всі басейни міста: «МіКомп» олімпійського класу, «Дніпровець», 36-ї, 15-ї та 44-ї шкіл», – розповідає тренер, чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський.

У січні цього року в Кам’янському проходив міський чемпіонат із плавання. За участю міського голови Андрія Білоусова було відкрито табло зворотного відліку днів до Олімпіади в Парижі, яка відбудеться 2024 року.

Саме для участі в цих престижних змаганнях чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський формує сильну команду спортсменів, які будуть відстоювати честь рідного міста.

Із 21-ї розігруваної на Чемпіонаті України медалі вони мають у своїй скарбниці 18. Тобто на п’єдесталі пошани вони скрізь домінують. Це дає нам досить великі шанси та перспективи у підготовці до змагань високого рівня», – каже тренер.

Хлопці та дівчата близько шести годин займаються баскетболом та волейболом, проводять ігрові заняття та плавають у басейні, причому тренування проходять як у «Дніпровці», так і в «МіКомпі».

Наразі у «Клубі плавання» займаються більше 30-ти спортсменів 11 та 12 років. Юні плавці зізнаються: заняття з улюбленим тренером надихають на нові перемоги.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.