23°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.28   EUR 30.73
Новини 24

У Кам’янському розпочало роботу «Соціальне таксі»

Кам’янське придбало два мікроавтобуси зі спеціальним обладнанням, які зможуть перевозити людей з обмеженими можливостями. Це безкоштовна послуга, що значно полегшить життя маломобільним групам населення, насамперед дітям.

У презентації, що відбулася сьогодні на майдані Петра Калнишевського, взяли участь представники міської влади, з ініціативи та за участі яких втілено нову соціальну програму: міський голова Андрій Білоусов і секретар міськради Олександр Залевський.

Одержувачами послуги є діти із захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках або мають ускладнення в пересуванні. Наразі у місті проживає 59 таких дітей.

Соціальним таксі вже скористалися перші клієнти. Маленькому Іллюші з мамою дістатися до лікарні або в соціальні заклади завжди було проблематично. Олена виховує сина одна. Сьогодні їх обох швидко і зручно доправили з дому до місця призначення.

Заявки на перевезення приймають диспетчери територіальних центрів соціального обслуговування Дніпровського та Південного районів міста – особисто або по телефону та не пізніше, ніж за 3 дні до поїздки. Дані автомобілі обслуговуватимуть усі райони Кам’янського. За необхідності здійснюватимуться й поїздки по області.

Останнє редагування П'ятниця, 31 травня 2019 14:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.