16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

У Кам’янському розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання у новому форматі: у масках, з антисептиками та дотриманням дистанції. 25 червня в Кам’янському стартувало перше тестування – з математики. Один із пунктів перевірки знань розташувався на базі вищого професійного училища.

Усіх учасників завчасно попередили про умови іспитів під час карантину: вхід до пункту в масках та з дотриманням соціальної дистанції. Медичні працівники вимірювали кожному температуру. Усе це потрібно було встигнути до 10-ї години. Адже вже об 11-й розпочалося ЗНО.

«Загалом у місті цього року 1133 випускники одинадцятих класів. Однак на 13 пунктів тестування, які функціонують у нашому місті, приїжджають ще понад 3700 абітурієнтів із населених пунктів найближчих районів, – каже Наталія Луніченко, методист департаменту з гуманітарних питань міської ради.

За її словами, 2020 рік видався дуже складним і для учнів, і для педагогів, і для батьків. Школярі через карантин мусили завершувати навчальний рік та готуватися до ЗНО дистанційно, не мали змоги спеціально консультуватися зі своїми вчителями. Однак Кабінет Міністрів ухвалив рішення провести тестування в раніше заплановані терміни.

Не більше 15 учнів в одній аудиторії, відстань між партами до півтора метра – одні з головних умов проведення цьогорічного ЗНО. Враховано й інші вимоги карантинного режиму.

«Пункт спостереження обладнано спеціальними захисними засобами – масками, присутні два медичні працівники, які роблять температурний скринінг на вході. У кожній аудиторії є антисептики, захисні маски», – розповідає уповноважена Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Поліщук.

Серед учасників і випускники технічного ліцею Данило та Єгор. Кажуть: незручні маски та додатковий клопіт із дезінфекцією не лякають. Хлопці мають достатній рівень підготовки, тож сподіваються: набуті знання допоможуть отримати високі бали.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.