6°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 84%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському розпочато набір до школи модераторів бюджету участі

Поки громадські проекти-переможці 2018 року перебувають на стадії реалізації виконавчими органами міської ради, у Кам’янському розпочалася підготовка до конкурсу наступного року.

У межах такої підготовки міська рада спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ з 17 по 21 вересня проводить набір до Школи модераторів бюджету участі.

Модератор бюджету участі – особа, яка на громадських засадах взаємодіє з мешканцями міста і виконавчими органами міської ради на шляху ефективного впровадження бюджету участі, надає консультаційну допомогу майбутнім авторам проектів, бере участь у зборах мешканців, зацікавлює та залучає кам’янчан до участі у конкурсі громадських проектів.

Знання, навички та всю необхідну інформацію майбутні модератори отримають під час навчання у Школі модераторів 25 вересня, а також під час особистого спілкування у будь-який час із особами, відповідальними за впровадження бюджету участі.

Від учасників Школи модераторів потрібно:

– бажання змінювати місто, готовність здійснювати це особисто та розуміння необхідності активізації населення на шляху розбудови сучасного громадського простору;

– базові комунікативні навички, неконфліктність, вміння працювати у дружній команді;

– написати мотиваційний лист із зазначенням ПІБ, посади або членства в громадських організаціях тощо, контактного телефону, e-mail, досвіду використання інструментів партиципації, зокрема бюджету участі (за його наявності), коротко пояснити мотивацію до участі у Школі модераторів, та направити такого листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 вересня включно.

Після отримання мотиваційного листа з кандидатом зв’яжуться та повідомлять про час та місце проведення Школи модераторів. Відповіді на додаткові запитання – у робочий час за телефонами: 55-41-31 та 55-41-39.

Захід проводиться у межах проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ  у рамках  ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.