13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 19%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

У Кам’янському розпочато підготовку до новорічних свят

Розпорядженням міського голови Андрія Білоусова затверджено склад оргкомітету та заходи з підготовки й проведення в місті новорічних і різдвяних свят у грудні 2019 – січні 2020 року.

Головну ялинку міста, сцену і світлову ілюмінацію традиційно буде розміщено на майдані Петра Калнишевського. Під час відкриття ялинки відбудеться театралізоване дійство та феєрверк. Також на майдані буде організовано святкову торгівлю ласощами, іграшками, продаж гарячих напоїв.

Концертно-розважальні програми біля головної ялинки пройдуть і під час новорічної ночі та різдвяних свят. Крім цього, тут буде організовано програми із зимових видів спорту. Учасників конкурсів, ігрових програм, святкових заходів нагороджуватимуть солодощами та призами.

У театрі імені Лесі Українки пройде День Святого Миколая для дітей пільгових категорій і новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а в Центрі дитячої творчості – свято ялинки міського голови.

Святкові ранки та вечори відбудуться у закладах освіти, центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі, школах мистецтв. Також діти міста відвідають новорічні вистави театру імені Лесі Українки.

Крім цього, буде організовано вітання сімей з дітьми соціально незахищених категорій, традиційний конкурс дитячої творчості «Зима-чарівниця» в музеї історії Кам’янського, міський конкурс на кращу новорічну іграшку «Новорічне диво» серед учнів та студентів міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.