15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському розпочався місячник із благоустрою

Із 9 березня в Кам’янському стартував місячник із благоустрою території міста. 5 березня під керівництвом міського голови Андрія Білоусова пройшла робоча нарада з питань прибирання та благоустрою міських територій. На нараді були присутні керівники комунальних служб і підприємств.

«Осінньо-зимовий період добігає кінця, і сьогодні наше основне завдання – привести місто в порядок. Необхідно прибрати тонни піщано-сольової суміші, змет з доріг і вздовж трамвайних колій, навести порядок у дворах і на території навчальних і медичних закладів. Ми вже приступили до аварійного ремонту доріг після зими. Ліквідуємо ями, залучаючи автомобіль «УЯР» і бригади ремонтників, щоб в найкоротші терміни усунути ямковість на дорогах. Також департамент ЖКГ та КП «Добробут» повинен перевірити і в разі необхідності відремонтувати всі елементи дитячих та спортивних майданчиків у парках, скверах і у дворах. Наступного тижня проведемо об’їзд, і до цього моменту робота повинна вестись по усіх напрямках», – сказав Андрій Білоусов.

Комунальному підприємству «Благоустрій» доручено перевірити всі промислові підприємства, компанії і установи незалежно від форм власності на предмет організації процесу прибирання на закріплених за ними територіях. Також мер доручив підприємствам «Тепломережі» і «Міськводоканал» в найкоротші терміни почати асфальтування ділянок, де були розриття і велися аварійні роботи. Департаменту екології та природних ресурсів міський голова доручив виявити всі стихійні звалища і скласти графік їх ліквідації. Відділ реклами повинен контролювати стан рекламних конструкцій.

Оголошений місячник із благоустрою триватиме до 15 квітня.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.