13°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 82%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському розпочався Тиждень підтримки грудного вигодовування

Щороку з 1 по 7 серпня в усьому світі проводиться Тиждень підтримки грудного вигодовування. Саме цього дня 1990 року було прийнято Декларацію  про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування, яку підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.

Цього року Тиждень проходить під гаслом: «Годування грудьми – основа життя». У цей період у Кам’янському планується проведення «круглих столів», семінарів для медичних працівників пологового відділення 9-ї міської лікарні та дитячих відділень лікувально-профілактичних закладів міста, поширення інформації з даного питання серед вагітних, породіль, батьків.

Як наголошують фахівці, грудне вигодовування – це фізіологічний шлях годування дитини, який має унікальний вплив на її здоров’я. Материнське молоко – ідеальна їжа для дітей першого року життя. У грудному молоці містяться необхідні речовини (білки, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни, мікроелементи, гормони, ферменти, імунні та ін.) в оптимальному співвідношенні та достатній кількості. Тож діти отримують найякісніше харчування, підґрунтя для подальшого нормального фізичного та психічного розвитку, уникають інфекцій.

Дослідження свідчать, що діти, яких годували груддю, краще розвиваються розумово. Контакт матері й дитини під час годування викликає у немовлят відчуття надійного захисту й тепла. У малюків рідше спостерігаються розлади шлунково-кишкового тракту, хронічні захворювання, цукровий діабет.

Грудне вигодовування має велике значення і для організму матері, позитивно впливає на нормальний перебіг післяпологового періоду, зменшує ризик розвитку раку молочної залози та статевих органів.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.