-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 6 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському розпочинається реалізація громадських проектів бюджету участі

Наразі триває проміжний етап бюджету участі, пов’язаний із обов’язковими формальними процедурами. Зокрема, 27 червня на черговій сесії міської ради було затверджено перелік громадських проектів-переможців та здійснено перерозподіл коштів на їх реалізацію відповідним головним розпорядникам.

Днями виконавчі органи міської ради, що здійснюватимуть впровадження, отримали громадські проекти та розпочали організаційну роботу, яка полягає у плануванні етапів і строків їх реалізації та визначенні відповідальних посадових осіб.

До кінця липня департамент економічного розвитку міської ради повідомить авторам громадських проектів-переможців необхідну інформацію щодо контактних осіб департаментів та управлінь міської ради для налагодження двосторонньої співпраці та здійснення контролю виконання проектів.

На запитання стосовно перебігу бюджету участі можна отримати відповіді у департаменті економічного розвитку за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к. 313. Детальна інформація міститься на офіційному сайті міської ради за посиланням: http://kam.gov.ua/byudzhet_uchasti/informatsiya_shchodo_byudzhetu_uchasti

 

Останнє редагування Вівторок, 16 липня 2019 15:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.