29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському розпочнеться черговий призов громадян на строкову військову службу

Виконком Кам’янської міської ради прийняв рішення про черговий призов громадян міста на строкову військову службу у квітні – червні та у жовтні – грудні 2020 року.

Рішенням затверджені основний та резервний склад міської призовної комісії. Затверджено також перелік підприємств, установ та організацій, яким рекомендовано виділити технічних працівників і транспортні засоби для забезпечення призову.

Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій міста рекомендовано з 1 березня по 30 червня та з 1 вересня по 30 грудня 2020 року забезпечити оповіщення призовників про виклик до військкомату та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці; забезпечити звільнення від роботи на необхідний час громадянам, які викликаються військовим комісаріатом та виконують обов’язки, пов’язані з призовом на військову службу, і особам, які направляються військовим комісаріатом на амбулаторне чи стаціонарне лікування.

Департаменту з гуманітарних питань міської ради доручено спільно з керівниками навчальних закладів міста організувати роботу з обліку призовників, своєчасної видачі довідок про зарахування до навчального закладу, а в разі відрахування з навчального закладу – повідомлення про це до міського військового комісаріату, оповіщення призовників про виклик їх до військкомату та забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом.

Управлінню охорони здоров’я міської ради – організувати медичний огляд призовників та забезпечити медичну комісію необхідною кількістю лікарів-фахівців і середнього медичного персоналу; виділити для проведення обстеження необхідну кількість медичного інструментарію та медикаментів; забезпечити інформування військкомату про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.