16°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 74%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському розповіли про переваги пробації

14 лютого з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» у приміщенні юнацького відділу центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка відбувся брифінг уповноважених органів пробації міста Кам’янського.

На заході були присутні представники громадських організацій, міського центру первинної правової допомоги, Дніпровського районного суду, міського центру зайнятості, відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради, волонтери. Про здобутки та досягнення системи пробації розповів начальник Дніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Євген Демченко.

«За п’ять років в Україні створено найбільшу систему пробації, яку в інших країнах запускали роками, а подекуди і сьогодні не мають такого законодавчого та практичного досвіду, який є в нашій країні», – зазначив Євген Демченко.

Начальник відділу презентував напрацювання та досвід взаємодії уповноважених органів з питань пробації та партнерської мережі у напрямі профілактики скоєння нових кримінальних правопорушень суб’єктами пробації. Він також зазначив, що в Кам’янському районні відділи Центру пробації тісно співпрацюють із окремими громадськими, волонтерськими організаціями та іншими установами, завдяки чому є багато конкретних позитивних прикладів виправлення людей та зміни їх способу життя.

Організатори заходу наголошують, що незважаючи на досягнення, їм є над чим працювати, і сподіваються на подальшу підтримку партнерів, адже лише спільними зусиллями можна створити безпечні умови життя для мешканців міста.

Пробація — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та згідно з законом до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Понеділок, 17 лютого 2020 13:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.