3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 11 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

У Кам’янському розвивають туризм

22 лютого у Кам’янському пройшло засідання координаційної ради з питань розвитку туризму, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Члени ради заслухали доповідь заступника директора департаменту економічного розвитку міської ради Ірини Швець стосовно проведеної у 2017 році роботи з розвитку туристичної галузі в місті.

Зокрема, торік було прийнято Програму розвитку туристичної галузі міста Кам’янське на 2017–2022 роки. На офіційному сайті міськради створено розділ «Туризм», де розміщено інтерактивну туристичну карту міста з описом туристичних маршрутів, культурних подій, пам’яток, храмів, культурних та торговельно-розважальних закладів.

Випущено презентаційний буклет міста «Кам’янське багатогранне», в якому висвітлено всі сфери соціально-економічної діяльності міста. Підготовлено до друку туристичний буклет міста «Кам’янське  туристичне». Також департамент розробив реєстр туристичних ресурсів міста для формування бази даних мобільного додатку «Турист України». Розробляється й календар туристичних подій, у якому будуть представлені культурні, розважальні, мистецькі та історичні події в місті. Ведеться робота з наповнення інтерактивної туристичної карти міста, на якій буде вказано історичні, культурні та архітектурні пам’ятки міста, об’єкти проживання, харчування тощо.

На засіданні також виступила журналіст-краєзнавець Любов Алексієвська, яка презентувала інформаційні матеріали про екскурсійну діяльність на Західній Україні, у Польщі, Словаччині та Чехії.

Крім цього, члени координаційної ради обговорили питання створення календаря туристичних подій на 2018 рік. Протягом найближчих трьох тижнів вони мають надати свої пропозиції стосовно внесення змін до туристичного буклету Кам’янського та розробки календаря.

Джерело: Кам`янська міська рада

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.