Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

У Кам’янському стартує фестиваль патріотичного кіно

Кіноконцертний зал «Мир» розпочинає патріотичний захід «Кіно, що наближає перемогу» показ циклу національних документальних фільмів «Позивний «Зеніт» та стрічки «Воїни духу». Про це повідомили в міській раді.

Організатори заходу впевнені: ці стрічки надихають та схиляють молодь, юнацтво, дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання, культивують сімейні цінності та дружбу.

Сьогодні у кінотеатрі відбувся перегляд фільму «Воїни духу», що показує історію п’яти останніх днів оборони Донецького аеропорту та детально розкриває передумови, які призвели до захоплення ворогом території. У фільмі розповідь ведеться вустами воїнів, які рятували своїх побратимів, побували в полоні та вижили в епіцентрі бойових дій у новому терміналі аеропорту.

Цикл «Позивний «Зеніт» унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. Він показує більше 70-ти історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону Повітряних сил Збройних сил України.

Відеоматеріал для фільмів авторки – Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко – збирали у бійців. Усього автори створили п’ять фільмів, які називають «обличчям передової».

Кіноконцертний зал «Мир» запрошує всіх до перегляду.

14 листопада: 11:00 – «Позивний «Зеніт». Фільм 1.

20 листопада: 11:00 – «Позивний «Зеніт». Фільм 2.

21 листопада: 11:00 – «Позивний «Зеніт». Фільм 3.

27 листопада: 11.00 – «Позивний «Зеніт». Фільм 4.

28 листопада: 11.00 – «Позивний «Зеніт». Фільм 5.

Телефон для запису на кіносеанс: 096-221-33-91. Вартість квитка – 20 грн.

Останнє редагування Середа, 13 листопада 2019 16:13

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.