2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 21 km/h

USD 28.44   EUR 34.53
Новини 24

У Кам’янському створять мережу комунальних аптек

Рішення про створення комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська аптека» підтримали депутати міськради на сесії 28 жовтня.

Серед основних напрямів діяльності підприємства ‑ забезпечення інтересів населення та лікувально-профілактичних закладів міста щодо закупівлі лікарських засобів, виробів медичного призначення та інших матеріальних цінностей; поповнення запасів лікарських засобів на випадок стихійного лиха, катастроф, епідемічних захворювань тощо в межах коштів, передбачених державним бюджетом; здійснення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування пільгових груп населення та за певними категоріями захворювань.

Також відповідним рішенням депутати міської ради затвердили Комплексну програму розвитку комунальної аптечної мережі міста Кам’янське на 2020–2022 роки.

На реалізацію програми протягом 4-х місяців 2021 року з міського бюджету планується виділити 6 млн грн. Як зазначають в управлінні охорони здоров’я міської ради, кошти передбачені на першочергові заходи з організації роботи підприємства: оренду та проведення поточного ремонту приміщень, придбання устаткування, оплату заробітної плати й нарахувань на оплату праці, отримання необхідних ліцензій на здійснення оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, закупівлю першої партії лікарських засобів та виробів медичного призначення тощо.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.