14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському тренується юніорська збірна України з синхронного плавання

На базі басейну «МіКомп» під керівництвом Ксенії Титаренко і Дар’ї Юшко зараз тренується національна збірна з синхронного плавання. Про це повідомив генеральний директор ТОВ ЗТФ «МіКомп» Олег Мороз.

Вік учасниць 15–18 років. Це переважно спортсменки з Харкова, але є і представниці Одеси, Миколаєва та Києва. Відбір команди здійснювався на основі проведеного Чемпіонату України в Харкові. Загалом у Кам’янське на збори приїхали 14 дівчат і 3 тренери.

На базі басейну «МіКомп» спортсменки готуються до майбутнього Чемпіонату Європи серед юніорів, проведення якого анонсовано на кінець червня на Мальті. А їх більш старші колеги залишилися на базі басейну «Локомотив» в Харкові, де вже почали підготовку до майбутніх Олімпійських ігор, ліцензія на яку була отримана ще перед початком пандемії.

Ксенія Ігорівна Титаренко (на фото зліва) тренує збірні України (вікові групи «Коммен» та «Юніори) з 2003 року. Одні її вихованки позаторік стали срібними призерами Чемпіонату світу, інші потрапили в більш старшу збірну і також змогли проявити себе на міжнародному рівні. Дар’я Олексіївна Юшко (на фото праворуч) – в минулому професійна спортсменка, учасниця чотирьох Олімпійських ігор, зокрема в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, басейн «МіКомп» у Кам’янському набув статусу бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B

Telegram: https://t.me/trk_mis

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.