24°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 46%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському триває генеральне прибирання

Місячник з облагороджування території Кам’янського триває. Працівники адміністрації Заводського району на власному прикладі доводять, що чистота та порядок на вулицях – справа кожного свідомого містянина.

Із самого суботнього ранку вони вже працюють. Але сьогодні не в костюмах у кабінетах, а в робочому одязі з садовим інвентарем. Місцевість, яка раніше називалася Комсомольським парком, вже багато років перебувала в занепаді. Зараз ситуацію потроху виправляють.

«Перед цим ми провели обрізку дерев паркової зони, а сьогодні продовжуємо роботи з благоустрою», – каже начальник відділу забезпечення життєдіяльності адміністрації Заводського району Володимир Лоза.

Роботи тривають і в селищі Романкове. Тут встановлюють та вдосконалюють дитячі майданчики. По всьому Заводському району, і місту взагалі, будується чимало таких комплексів. Міська влада всіляко сприяє прищепленню дітям засад активного відпочинку.

Мешканці селища дуже вдячні за проведення таких заходів. До того ж, майданчики дуже популярні серед дітей сусідніх вулиць.

«Раніше тут був пустир. Мешканці попросили навести тут лад і самі взяли активну участь у благоустрої. У подальшому це стане одним із улюблених місць проведення дозвілля жителів району», – висловив сподівання заступник голови адміністрації Заводського району Андрій Тарадін. Він також звернувся до містян із закликом дбайливо ставитися до нового обладнання.

Декілька слів було сказано і щодо паркової зони на Гімназичному проспекті. Генеральне прибирання там – це лише перші кроки на шляху створення нової зони відпочинку мешканців.

Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 16:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.