3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 62%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У Кам’янському триває капітальний ремонт дахів

Чимало будинків Кам’янського потребують ремонту покрівель. Але поступово за сприяння очільника міста Андрія Білоусова та департаменту житлово-комунального господарства здійснюється капітальне оновлення дахів. Зокрема, днями проводився ремонт на вулиці Васильєвській.

Будинок № 121 побудовано у 1938 році. Його дах не ремонтувався понад півстоліття. Проте вже сьогодні він перебуває на стадії капітального ремонту. Міський голова Андрій Білоусов особисто відвідав об’єкт і перевірив хід та якість виконання робіт.

Від початку цього року в місті уже відремонтовано 59 покрівель. Очільник міста поспілкувався з підрядниками та мешканцями будинку. Жителі поставили ще кілька запитань, які стосуються впорядкування прибудинкової території. Андрій Білоусов запевнив, що всі питання будуть вирішені найближчим часом.

Мешканці будинку висловлювали щиру вдячність міському голові за належну увагу та особистий контроль за ходом вирішення їх проблем.

Наступного року, як зазначив Андрій Білоусов, капітальні ремонти покрівель у місті буде продовжено: списки адрес уже формуються.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.