20°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 66%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

У Кам’янському триває капітальний ремонт деформаційних швів мосту

У Кам’янському на мостовому переході через Дніпро виконують капітальний ремонт деформаційних швів. Старі конструкції повністю демонтовують до основи мосту і встановлюють нові німецького виробництва – фірми «Maurer». Вони забезпечують абсолютну водонепроникність, стійкі до механічних і температурних впливів, а гарантійний термін їх служби становить 15 років.

5 червня робочу нараду на об’єкті провів міський голова Андрій Білоусов. Він зазначив, що цього року капітальним ремонтом за німецькою технологією відремонтують 6 деформаційних швів, які перебувають у незадовільному стані.

«Мостовий перехід через річку Дніпро був введений в експлуатацію більше 20 років тому. За цей час ряд швів вийшли з ладу. Рік тому ми повністю замінили чотири деформаційних шви. У цьому році замінимо ще шість. У найближчі кілька днів ми відкриємо першу ділянку моста, де вже виконані роботи, потім перейдемо на наступні дві, розташовані на судноплавному руслі, і ще три шви замінимо на протилежному боці мостового переходу. Наступного року ці роботи будуть продовжені», – сказав Андрій Білоусов.

Загалом на мостовому переході 42 деформаційних шви. Саме на ці елементи моста йде найбільше навантаження.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.