-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському триває капітальний ремонт шлюзу

Попри коронакризу та зміни до держбюджету, капремонт шлюзів на Дніпрі триває. Міністерству інфраструктури вдалося забезпечити фінансування цих проектів за рахунок єврокоштів у розмірі 232,2 млн грн, які були отримані на початку серпня. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Після того, як в березні цього року у зв’язку з COVID-19 були прийняті нові зміни до держбюджету, на жаль, капітальні видатки у розмірі 77,3 млн грн на програму із забезпечення експлуатаційно-безпечного стану шлюзів на Дніпрі були зняті. Але ми знайшли вихід з цієї ситуації і за фінансової підтримки наших європейських партнерів продовжуємо виконувати ці роботи. У наших планах – здійснювати навігацію на Дніпрі протягом всього року, якщо для цього будуть сприятливі погодні умови», – зазначив очільник Міністерства.

Зокрема, на Дніпродзержинському шлюзі тривають роботи із заміни нижніх робочих воріт, розпочато виготовлення великогабаритних елементів, яке очкується протягом поточного року.

Владислав Криклій також наголосив на важливості якнайскорішого прийняття закону «Про внутрішній водний транспорт», який дозволив би вирішити всі проблемні питання, пов’язані з модернізацією судноплавних шлюзів на Дніпрі та її фінансуванням.

Останнє редагування Середа, 04 листопада 2020 11:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.