18°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 68%

Вітер: 18 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

У Кам’янському триває модернізація приймального відділення лікарні швидкої допомоги

У Кам’янській лікарні швидкої допомоги триває реконструкція приймального відділення. Готують кімнати під нове обладнання. А ще палати діагностики, міні-операційні та оглядові. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Нині у Кам’янському реконструюємо два приймальні відділення – у лікарні №9 та лікарні швидкої меддопомоги. Проєкти – сучасні. Буде зручно та технологічно», – зазначив очільник області.

Відділення Кам’янської лікарні швидкої допомоги працюватиме цілодобово. Матиме дві міні-операційні, протишокові кімнати, оглядові. Буде діагностичний блок з ліжками та апаратурою. Встановлять комп’ютерний томограф та цифровий рентген.

«Якщо діагноз неможливо визначити одразу, зможемо залишити пацієнта на одну-дві доби. До з’ясування причини хвороби. Одразу ж на місці робитимемо всі дослідження», – розповів генеральний директор Кам’янської лікарні швидкої допомоги Ростислав Винар.

Підрядники завершують найважчі будівельні роботи – заливають бетон. Паралельно займаються внутрішнім оздобленням стін.

«Ми заслуговуємо на нове сучасне відділення. Чим ми гірші за Європу?», – вважає мешканка Кам’янського Галина Кравець.

На Дніпропетровщині триває реконструкція 13 приймальних відділень. Вони частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.