2°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 65%

Вітер: 24 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У Кам’янському триває прийом громадських проектів на конкурс Бюджету участі

У місті триває прийом громадських проектів для участі в конкурсі Бюджету участі 2020 року. Тож кам’янчан закликають не зволікати і подавати свої напрацювання або ж звертатися по консультацію до департаменту економічного розвитку міської ради.

Для оформлення проекту необхідно заповнити три обов’язкових бланки: бланк-заявку (у ньому описується ідея проекту), декларацію авторства та бланк із підписами 20 мешканців, які підтримують та поділяють думку щодо необхідності реалізації цього проекту.

Бланки автор проекту може отримати за попереднім запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж на офіційному сайті міської ради у розділі «Прозоре місто» – «Бюджет участі».

Подати проект можна трьома шляхами:

- через ЦНАП та його філії у Дніпровському та Південному районах міста на паперових носіях (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код);

- самостійно зареєструватись на платформі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua/ та подати проект в електронному вигляді;

- надіслати заповнені форми проекту на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (місцевий адміністратор здійснить завантаження самостійно).

Подання громадських проектів відбувається за чотирма категоріями: «Інфраструктура»; «Спортивні та соціальні проекти»; «Екологія, ІТ та культура»; «Комунальні заклади, підприємства та установи». Таким чином, кожен кам’янчанин має право подати від одного до чотирьох проектів (по одному в кожній із запропонованих категорій).

Майбутнє голосування за подані громадські проекти передбачає також право кожного мешканця проголосувати за 4 громадські проекти (по одному в кожній із категорій). Конкурс відбудеться у квітні 2020 року.

Уся офіційна інформація щодо бюджету участі міститься на офіційному сайті міської ради у розділі «Прозоре місто» – «Бюджет участі» http://kam.gov.ua/byudzhet_uchasti .

Із будь-якими запитаннями щодо бюджету участі звертайтесь до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3-й поверх, кабінет 313 та за телефоном: 55-41-31.

Останнє редагування Середа, 11 грудня 2019 16:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.