-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14 km/h

USD 28.63   EUR 34.76
Новини 24

У Кам’янському триває запуск опалення

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, з 19 жовтня в місті розпочато опалювальний сезон. Про його перебіг розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міськради Олег Максименко.

Як зазначив Олег Максименко, запуск централізованого теплопостачання поділяється на три етапи. Перший з них – розпалювання нагрівальних котлів, заповнення магістральних систем та вирішення проблем, які виникають на них. На вирішення цих питань, щоб подати теплоносій до засувки перед житловими будинками, відводиться близько трьох діб. Другий етап – заповнення внутрішньоквартальних систем, що займає близько 5 днів. Третій – забезпечення циркуляції теплоносія в самому житловому будинку, «розповітрювання».

«Це найскладніший етап, на який відведено близько 7 діб, але реалії свідчать, що він затягується значно довше – перш за все тому, що жителі верхніх поверхів не розповітрюють у себе батареї. Адже крани Маєвського розташовані в квартирах, і жителі повинні та зобов’язані це робити самотужки. Тож мешканці нижчих поверхів мають стимулювати мешканців останніх поверхів, аби вони це зробили», – каже директор департаменту.

За його словами, спустити повітря на кожному стояку – процедура десяти хвилин. Але, якщо її не виконати, усі мешканці нижче розташованих квартир лишаться без опалення.

«Із цими проблемами жителі звертаються до диспетчерської служби, яка передає заявки до аварійної, але вона насамперед ліквідовує пориви, а вже у другу чергу може дивитися проблеми з повітрям. Хотів би звернутися до мешканців верхніх поверхів: перевірте свої батареї, відкрийте крани Маєвського та випустіть повітря. Забезпечте, щоб по ваших стояках не страждали жителі», – зазначив Олег Максименко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.