12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському тривають перевірки роботодавців

Фахівці відділу праці та трудових відносин міської ради продовжують перевірку суб’єктів господарювання щодо виявлення неоформлених працівників. Лише за минулий місяць інспектори провели 4 таких відвідування та 59 інформаційних візитів, за результатами яких виявили низку порушень.

Фахівці вкотре закликають роботодавців та працівників оформлювати трудові відносини згідно з чинним законодавством.

«За результатами інспекційних відвідувань приписи, внесені інспекторами, були виконані в повному обсязі. Проте все одно на двох суб’єктів господарювання були накладені фінансові санкції – у розмірі десяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника», – розповів завідувач сектору контролю та нагляду з питань праці та зайнятості населення відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Андрій Волинкін.

Грубі порушення закону виявили у одного суб’єкта господарювання, а саме – один з неоформлених працівників не досяг повноліття. Цей випадок надалі вивчатимуть правоохоронці. Андрій Волинкін зазначив: за результатами перевірок 80% працівників трудяться без належного оформлення: отримують зарплатню у конвертах та не сплачують державні податки.

Періодично проводять і роз’яснювальні роботи стосовно дотримання карантинних рекомендацій. Зокрема, за підсумками 59 інформаційних відвідувань близько 90% найманих працівників, а саме продавців, виявилися без масок та обслуговували клієнтів, які теж були без засобів захисту.

Із 1 вересня у секторі контролю та нагляду стало на одного працівника більше, тож удвічі зросла кількість інспекційних перевірок. Втім, фахівці відділу щиро сподіваються на розумність та сумлінність роботодавців, які оформлюватимуть працівників належним чином і дотримуватимуться законодавства.

Останнє редагування Середа, 02 вересня 2020 13:36

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.