8°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 62%

Вітер: 26 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському центрі зайнятості надали поради випускникам

Не так багато залишилося до кінця навчального року в закладах освіти. Тому випускники уже в пошуках перспективної роботи та в роздумах, а яка вона – перша робота, як зробити швидку кар’єру, чого хочуть від молодих фахівців роботодавці. І взагалі, чого очікувати від першої роботи? Низку порад надали в Кам’янському міському центрі зайнятості.

1. Перша робота – через знайомих або за оголошенням. Незважаючи ні на що, найпопулярніший спосіб пошуку роботи – як і раніше, через знайомих, родичів, друзів. Слідом за ним – оголошення про вакансії на спеціалізованих сайтах в Інтернеті. Не забувайте про найбільшу базу вакансій державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Порада: Не соромтеся і звертайтеся із запитанням про першу роботу – це нормальна практика! Будьте наполегливими!

2. Роботодавці готові брати новачків.

Порада: Будьте проактивними і ходіть на співбесіди – це працює!

3. Роботодавці готові надати перше працевлаштування випускникам, незважаючи на наявну думку про їхнє небажання приймати до колективу співробітників без досвіду роботи.

Порада: Починайте підробляти під час навчання (нехай це навіть буде фріланс або якісь лабораторні роботи): ваш послужний список до випуску – це не тільки можливість чогось навчитися, але ще й індикатор вашої старанності та ініціативності. Вчіть англійську чи інші іноземні мови.

4. Основний бар’єр – завищені очікування випускників.

Порада: Не намагайтеся отримати від першої роботи все і відразу, керуйте своїми очікуваннями!

Орієнтуйтеся на те, що перша робота – це можливість увійти в колектив і рости всередині компанії.

Вибирайте компанії, в яких є культура «вирощування» своїх кадрів із нуля – в таких компаніях із готовністю інвестують час і сили у ваше зростання і дадуть вам можливості для зростання.

5. Завищені очікування щодо зарплати. Найчастіше молоді фахівці, на думку роботодавців, приходять із завищеними очікуваннями щодо зарплати й одночасно – із завищеними уявленнями про свої знання і навички. Цікаво, але найбільш завищені очікування – у молодих фахівців у сфері інформаційних технологій.

Порада: Див. Пораду в п.4.

6. Роботодавці найбільше цінують: знання та особисті якості випускника. Оскільки про знання ми вже говорили, хочемо зупинитися на особистих якостях. Роботодавці дивляться на так звані soft skills:

Здатність приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність.

Вміння думати незалежно.

Наявність стрижня і власної системи цінностей.

Вміння зріло та адекватно оцінювати себе й оточуючих.

Вміння працювати в команді.

До моменту пошуку роботи ретельно попрацюйте зі своїм резюме. Прямо кажіть як про свої плюси, так і про свої прогалини і готовність вчитися.

Розгубились і не знаєте, з чого почати? Завітайте до державної служби служби зайнятості! В найближчому центрі зайнятості допоможуть скласти професійне резюме, поставлять перші кар'єрні цілі та намітять плани їх досягнення.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.