16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському центрі зайнятості підбили підсумки кварталу

У Кам’янському міському центрі зайнятості відбулась робоча нарада, під час якої проаналізували основні показники роботи в першому кварталі поточного року та намітили плани на майбутнє.

Офіційний рівень безробіття в Кам’янському становить 2,97%. На обліку в центрі зайнятості сьогодні перебувають 4356 безробітних. З початку року зареєстровано 2537 осіб, що на 10,3% менше, ніж станом на цю ж дату минулого року.

У першому кварталі року отримали роботу 1694 шукачів роботи, з них 1548 безробітних, що на 18% більше, ніж минулого року. Працевлаштовано 47 осіб, що належать до соціально незахищених верств населення: переважно це учасники АТО, особи з інвалідністю.

Основною проблемою на ринку праці Кам’янського залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Тож з початку року на замовлення роботодавців 372 особи пройшли професійне навчання за затребуваними професіями. Громадянам, старшим від 45 років, для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці видано 21 ваучер на підвищення кваліфікації. Стажувалось цього кварталу 170 осіб, майже всі після закінчення стажування чи навчання працевлаштовані.

З початку року до міського центру зайнятості роботодавці надали 2287 вакансій, рівень укомплектування яких становить 56%. Сьогодні в Кам’янському міському центрі зайнятості налічується понад 550 вакансій.

«На даний час є позитивна тенденція щодо збільшення кількості вакансій, поданих роботодавцями до центру зайнятості, тому дуже важливо продовжувати плідну взаємодію з роботодавцями як міста так і району» – наголосив директор центру зайнятості Костянтин Гузенко.

Керівник зазначив, що реалії сьогодення ставлять перед службою зайнятості багато завдань, вирішення яких потребує нових підходів, особливо у період карантину. Фахівці служби щодня шукають дієві методи для найбільш ефективного надання допомоги та задоволення всіх потреб та сподівань як роботодавців, так і шукачів роботи.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.