11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському центрі зайнятості провели вебінар з роботодавцями

Черговий вебінар з роботодавцями відбувся днями в Кам’янському міському центрі зайнятості. Учасниками були представники 25 підприємств міста, які працюють у сфері виробництва та торгівлі.

Основне питання, що обговорювалось на онлайн-зустрічі, – розвиток системи професійного навчання безробітних безпосередньо на підприємстві.

На початку заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості Ірина Рибальченко зазначила, що організація професійного навчання безробітних під конкретне замовлення роботодавців, а також залучення роботодавців безпосередньо до процесу підготовки своїх кадрів, є одним із сучасних пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості.

Фахівчиня розповіла присутнім про переваги та особливості навчання безробітних із застосуванням елементів дуальної форми освіти, що значно посилює роль роботодавців у навчанні своїх майбутніх працівників.

Під час обговорення шляхів взаємодії роботодавці висловили готовність розглянути можливість дуального навчання та підготовки робітників за актуальними робітничими професіями та обміркували подальші шляхи впровадження нових форм співпраці зі службою зайнятості.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 25 березня 2021 14:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.