17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

У Кам’янському ЦНАП впроваджено сервіс заміни постачальника газу

Для створення комфортних умов у сфері надання актуальних послуг за дорученням Камянського міського голови Андрія Білоусова у Центрі надання адміністративних послуг впроваджено сервіс зміни постачальника природного газу.

Для того, щоб змінити постачальника газу, достатньо подати заявку і мінімальний пакет документів нової компанії. Це можна зробити онлайн на вебсайті відповідної організації з постачання газу, але ймовірно, що городянам необхідна консультація і можливість подати документи офлайн. Тому тепер у всіх трьох філіях ЦНАП, які територіально доступні в кожному районі міста, можна отримати консультацію фахівців управління соціального захисту щодо тарифів, які надають різні постачальники газу, і в разі необхідності подати заявку на зміну постачальника.

Адміністратори ЦНАП сформують і роздрукують заяву, а завдання споживача – уважно перевірити внесені дані і підписати заяву. Підписана заява і потрібний пакет документів скануються і направляються до новообраного постачальника газу, який підписав Меморандум з ЦНАП.

Постачальник газу зобов’язується максимально оперативно обробляти заяви від ЦНАП та повідомляти споживача про результати їх розгляду по телефону або листом електронною поштою.

Для заміни постачальника газу необхідно надати: паспорт, індивідуальний податковий номер, документи на право власності або користування об'єктом, діючий договір поставки газу або платіжку, в якій вказано ЄІС-код.

ЦНАП запрошує всіх постачальників природного газу, у яких є ліцензія, до співпраці шляхом укладення відкритого Меморандуму.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.