0°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

У Кам’янському ухвалено рішення про ліквідацію районних адміністрацій

4 жовтня відбулася чергова 36-та сесія Кам’янської міської ради. Одним із найбільш резонансних питань черги денної стало рішення про структуру, загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів.

Згідно з ухваленим рішенням, яке набуде чинності з 10 січня 2020 року, ліквідовуються адміністрації Південного, Заводського та Дніпровського районів міської ради. Районні управління соціального захисту та служби у справах дітей приєднуються до відповідних органів міської ради.

Управління соціальної політики і управління екології та природних ресурсів міської ради стають департаментами. Крім того, в апараті Кам’янської міської ради утворюються відділи: формування та ведення реєстру територіальної громади міста; ведення Державного реєстру виборців; з питань діяльності органів самоорганізації населення; розподілу житлової площі.

Загалом, як зазначив міський голова Андрій Білоусов, структура виконавчих органів скорочується на 20 відсотків – на півтори сотні штатних одиниць.

«Це абсолютно ніяк не вплине на якість послуг, які повинна надавати наша влада, але зекономить нам близько 30 мільйонів гривень на рік. На ці кошти можна відремонтувати 60 дахів, на медикаменти у нас цього року пішло 25 мільйонів, на ремонт доріг цьогоріч витрачено 38 мільйонів. Тобто 30 мільйонів – значна цифра, яка вивільняється після скорочення співробітників, – буде спрямована на покращення інфраструктури нашого міста.

Адміністрації районів також скорочуються, але всі відділи соцзахисту, реєстру виборців, територіальні центри – тобто все, що стосується надання послуг населенню, – лишаються на своїх місцях, і люди це абсолютно не відчують. Натомість у нас буде більше коштів, які ми зможемо спрямовувати на вирішення щоденних проблем у місті», – запевнив Андрій Білоусов.

Останнє редагування П'ятниця, 04 жовтня 2019 15:53

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.